ماهی
شنبه , ژانویه 2 2021
خانه / بچه ماهی قزل / عرضه بچه ماهی قزل آلا فرانسوی 1 گرمی

عرضه بچه ماهی قزل آلا فرانسوی 1 گرمی

بچه ماهی قزل آلا فرانسوی در گرم های مختلف 1 گرمی، 2 گرمی،
و حتی 100 گرمی با قیمتی بسیار مناسب و به صورت مستقیم عرضه
می گردد. بچه ماهی قزل آلا نژاد اسپانیا و دانمارکی نیز در سایزهای مختلف تولید و پرورش می شود.

بسیاری از افراد در ابتدای تولید ماهی قزل آلا از گرم های بالا استفاده می کنند. شاید یکی از نگرانی های این افراد مقاوم بودن ماهی های درشت تر در مقابل بیماری می باشند. بچه ماهی قزل آلا دارای انواع مختلفی است. نمونه ای از آن نژاد اسپانیایی است که نسبت به بچه ماهی قزل آلا فرانسوی تفاوت چندانی ندارد.

بچه ماهی قزل آلا فرانسوی

قیمت روز بچه ماهی قزل الا

از مزیت های مهم بچه ماهی قزل آلا فرانسوی نسبت به سایر گونه ها مقاومت و رشد بسیار خوب آن است. بسیاری از پرورش دهندگان با اینکه از غذای با کیفیت استفاده می کنند اما از رشد ماهی خود راضی نیستند. قیمت بچه ماهی با توجه به نوسانات ارزی متغیر و تابع شرایط روز می باشد. همچنین قیمت آن به نوع نژاد آن بستگی دارد. اما قیمت امروز بچه ماهی قزل آلا فرانسوی گرم اول آن 700 و گرم دوم آن 65 تومن است. این قیمت فقط متعلق به امروز می باشد و در روزهای آتی جهت خرید بچه ماهی ابتدا باید قیمت آنرا استعلام نمود.

 بچه ماهی قزل آلا فرانسوی

بچه ماهی قزل آلا فرانسوی در وزن های مختلف

بچه ماهی شامل گرم های مختلف می باشد. قیمت آن نیز با توجه به گرم آن متفاوت است. در گرم های بالاتر نیز قیمت ماهی قزل آلا متفاوت است. به عنوان مثال قیمت ماهی قزل 150 گرمی با ماهی 500 گرمی فرق دارد. به طور کلی بچه ماهی قزل آلای عرضه شده به شرح زیر می باشد:

  • 1 گرم
  • 2 گرم
  • 3 گرم
  • 5 گرم
  • 10 گرم
  • 15 گرم
  • 25 گرم
  • 100 گرم

این روزها که قیمت بچه ماهی افزایش پیدا کرده بسیاری از پرورش دهندگان به دنبال گرم های پایین تر هستند. زیرا هزینه بچه ماهی در گرم های پایین ارزان تر تمام می شود. مثلا شخصی که ماهی 1 گرمی به تعداد 10 هزار تا خریداری می کند قیمت آن از ماهی 10 گرمی کم تر است و اختلاف زیادی بین این دو گرم مشاهده می شود.

 بچه ماهی قزل آلا فرانسوی

فروش عمده بچه ماهی قزل آلا نژاد فرانسه

ماهی قزل آلا فرانسه چه فرقی با ماهی قزل ایرانی دارد؟ البته نژادهایی که در ایران پرورش داده می شود هر کدام دارای ویژگی خاصی هستند. ماهی قزل آلا فرانسه از رشد بسیار خوبی برخوردار است. به همین دلیل بسیاری از پرورش دهندگان از بچه ماهی قزل آلا فرانسه استفاده می کنند. بنابراین افرادی که این نوع نژاد از بچه ماهی را به صورت عمده خریداری می کنند از تخفیف ویژه ای برخوردارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش بچه ماهی قزل آلا رنگین کمان اسپانیا

فروش بچه ماهی قزل آلا رنگین کمان در نژاد اسپانیایی در سایزهای سه گرم تا …

کانال تلگرام telegram انواع ماهی