ماهی
یکشنبه , دسامبر 13 2020
خانه / ماهی کپور پرورشی / فروش بچه ماهی کپور در شمال به صورت پرورشی

فروش بچه ماهی کپور در شمال به صورت پرورشی

فروش بچه ماهی کپور در شمال در وزن های مختلف 5 گرمی، 10 گرمی،
50 گرمی و 100 گرمی که به صورت پرورشی و مناسب استخرهای خاکی و بتونی می باشد صورت می گیرد.

شمال کشور به دلیل داشتن زمین های مناسب و همچنین دسترسی به آب
مستعد پرورش ماهی کپور و آمور و سایر ماهیان گرمابی می باشد. استان های های گیلان و مازندران و گلستان از جمله مناطقی هستند که تکثیر و پرورش ماهیان گرمابی صورت می گیرد. البته به غیر شمال کشور، استان خوزستان نیز در راستای تکثیر و پرورش آبزیان قرار دارد.

فروش بچه ماهی کپور در شمال وزن 50 گرم

ماهی کپور انواع مختلف دارد اما به طور کلی ماهی کپور معمولی از گونه های دیگر فراوان تر است. بعضی از ماهی کپور دارای فلس های کمی هستند. بعضی هم یا فلس ندارند و یا اینکه دارای فلس های کاملی هستند. فروش بچه ماهی کپور در شمال نیز دارای انواع گوناگون است. اما متداول ترین سایزها برای فروش به شرح زیر است:

 • 1 گرم
 • 5 گرم
 • 10 گرم
 • 50 گرم
 • 100 گرم

یکی از مواردی که در هنگام خرید بچه ماهی باید توجه کرد این است که بدانیم بچه ماهی کپور از چه نوع مولدی است.  بنابراین بچه ماهی از لحاظ کیفیت بستگی به نوع مولد آن بستگی دارد. رشد مناسب و کیفیت گوشت ماهی کپور از جمله مواردی است که باید به آن توجه خاصی شود.

 

قیمت بچه ماهی کپور در سال 97

فروش بچه ماهی کپور در شمال در مکانهای خاصی می باشد و از هر جایی نمی توان آن را خریداری نمود. قیمت بچه ماهی کپور همانند قیمت ماهی قزل آلا دارای نوساناتی زیادی است. در سال 97 قیمت بچه ماهی کپور بسیار مناسب بوده به طوری که هر گرم بچه ماهی کپور 10 گرمی از 1000 تومان به 3000 تومان افزایش یافت. این افزایش قیمت به دلایل مختلف می باشد از جمله گران شدن خوراک ماهی، دارو، مکمل ها و .. صورت گرفته است.

پخش عمده بچه ماهی گرم آبی کپور

بی شک یکی از عوامل بسیار مهم در پرورش ماهیان گرمابی و پخش آن، انتقال بچه ماهیان می باشد. برای انتقال بچه ماهی باید دقت لازم را انجام داد.گاهی اوقات مشتریان پس از آنکه ماهی را در استخر رها سازی کرده، پس از چند روز از رها سازی، ماهی کپور دچار مشکل شده و تلفاتی را برای خریدار به همراه داشته است. با توجه به تحقیقات به دست آمده معلوم شد که تانکر های حمل ماهی دارای آلودگی بوده و سبب شده تا ماهی دچار آسیب دیدگی شود. عمده پخش ماهی از شهرهای زیر صورت می گیرد:

 • اهواز
 • رشت
 • ساری
 • بابل
 • گنبد
 • خراسان

فروش بچه ماهی کپور در شمال

ماهی کپور از جمله ماهیانی است که بازار صادراتی خوبی را دارد. قیمت این ماهی حتی از قیمت ماهی سالمون نیز بالاتر رفته است و توانسته جایگاه خوبی در کشورهای عراق، امارات، دبی و .. داشته باشد. پخش عمده بچه ماهی کپور از این مجموعه در سراسر کشور امکان پذیر می باشد و به آن دسته از مشتریانی که حجم خرید بالایی دارند تخفیف هایی نیز در نظر گرفته شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ماهی کپور پرورشی طلایی

قیمت ماهی کپور پرورشی با توجه به سایزهای مختلف 500 گرم تا سایزهای درشت 3 …

کانال تلگرام telegram انواع ماهی