ماهی
شنبه , ژانویه 2 2021
خانه / ماهی سالمون تازه / پخش ماهی سالمون تازه در تهران

پخش ماهی سالمون تازه در تهران

پخش ماهی سالمون و قزل آلای تازه به صورت صید روز به طور عمده در تهران
و سراسر کشور صورت می گیرد. همچنین می توانید ماهی سالمون نروژی اصل را از این مرکز خریداری نمایید.
آیا ماهی سالمون همان ماهی قزل آلا می باشد؟ فرق این دو در چیست.

چگونه می توان ماهی سالمون را از قزل آلا تشخیص داد؟ با توجه به این که ماهی سالمون و قزل آلا از خانواده آزاد ماهیان است اما تفاوت اصلی آنها در رنگ گوشت آنهاست. گوشت بدن ماهی سالمون نارنجی می باشد.

پخش ماهی سالمون

خرید ماهی سالمون 2 کیلویی فرآوری با آب چشمه

بعضی ها معتقد هستند که هر چه ماهی دارای سایز بزرگتری باشد ماهی کهنه تر می باشد. بسیاری از مشتریان ماهی سالمون بالای 2 کیلو را برای فیله کردن استفاده می کنند. در هنگام فیله کردن حدود 20 درصد از ماهی سوخت می شود و از بین می رود بنابراین بسیاری از مشتریان به دنبال ماهی سالمون با سایز های زیر می باشند:

 • سایز 2 کیلوگرم
 • سایز 2.5 کیلوگرم
 • سایز 3 کیلوگرم
 • سایز تا 4 کیلوگرم

سایز های پایین تر از 2 کیلوگرم معمولا مرقون به صرفه نیست و نمی توان از آن به عنوان فیله ماهی استفاده نمود. آب چشمه یکی از بهترین منبع آبی برای پرروش ماهی سالمون می باشد. از مزایای استفاده از آب چشمه عاری بودن از هر گونه آلودگی می باشد. لذا ماهی سالمون پرورشی از کیفیت بالایی برخوردار است و کاملا ارگانیک می باشد.

پخش ماهی سالمون

پخش ماهی سالمون پرورشی

ماهی سالمون به دلیل ارزش غذایی که دارد از جمله ماهیانی است که مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار گرفته و روز به روز مصرف این ماده پروتئنیی بیشتر می شود. بنابراین در هنگام خرید و پخش ماهی سالمون نکاتی را باید مد نظر داشته باشیم. به طور کلی ماهی سالمون به دو صورت پخش می شود:

 • ماهی سالمون زنده
 • ماهی سالمون غیر زنده

همان طور که می دانید ماهی به دو صورت فوق به فروش می رسد. البته در سیستم زنده فروشی، مزایاهایی به همراه دارد که مهمترین آن عرضه ماهی به صورت تازه و با کیفیت تر است. در سیستم فروش ماهی به صورت زنده که شامل ماشین حمل ماهی می باشد دارای یک سری اصول و مقرراتی است که باید رعایت شود.

مرکز خرید فیله ماهی سالمون قزل آلا

پخش ماهی سالمون و استفاده از فیله ماهی سالمون برای بسیاری از جاها دارای مزیت زیادی است که اولین مزیت آن کاهش هزینه کارگری برای تمیز کردن آن می باشد. مکان هایی مانند رستوران ها و ادارجات دولتی، شرکت ها و سازمانها از فیله ماهی سالمون استفاده می کنند. معمولا سایز بندی ماهی سالمون به رنج دلخوان می باشد اما عمده ترین آنها به شرح زیر است:

 • 200-250 گرم
 • 250-300 گرم
 • 300-350 گرم
 • 350- 400 گرم
 • و بالاتر

پخش ماهی سالمون

این مرکز به عنوان یکی از تولید کنندگان ماهی سالمون پرورشی در ایران انواع ماهی کپور، ماهی قزل آلا، آمور و فتیواک را در سایزهای مختلف اعم از بچه ماهی و پرورار برای خریداران این محصول با قیمتی بسیار مناسب عرضه و در سراسر کشور پخش می نماید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بازار ماهی سالمون تازه در میادین

بازار ماهی سالمون تازه در میادین

بازار ماهی سالمون چندی پیش با نوسانات بسیار شدیدی روبه رو شده به طوری که …

کانال تلگرام telegram انواع ماهی