ماهی
شنبه , ژانویه 2 2021
خانه / ماهی قزل آلا پرورشی / قیمت ماهی قزل آلا پرورشی تازه ارزان

قیمت ماهی قزل آلا پرورشی تازه ارزان

قیمت ماهی قزل آلا پرورشی در سال 98 تغییرات محسوسی خواهد داشت،
خرید ماهی تازه و ارزان می تواند به صورت بسته بندی های مختلف فیله شده،
شکم خالی و بدون سر و دم با کیفیت بسیار خوب باشد.

اولین گام جهت تکثیر ماهی قزل آلا در آب های طبیعی و توسط یک دانشمند آلمانی صورت گرفته است. این دانشمند از ماهی ماده و نر قزل آلا که آماده تکثیر بودند به صورت جداگانه تخم و اسپرم آنها را جدا کرده و آنها را با هم مخلوط می نمود. این اولین لقاح مصنوعی بوده که توسط این دانشمند صورت گرفت. ماهی قزل آلا گونه های مختلفی دارد که به آن اشاره می شود.

قیمت ماهی قزل آلا

معرفی گونه های مختلف ماهی قزل آلا

گونه های مختلفی از ماهی قزل آلا وجود دارد که در اینجا به معرفی آن می پردازیم. از انواع گونه های ماهی قزل آلا، قزل آلای رنگین کمان به دلیل ویژگی هایی که دارد برای پرورش دهندگان اهمیت زیادی دارد. ما در ادامه این مطلب به برخی از ویژگی آن نیز خواهیم پرداخت. اما گونه های ماهی قزل آلا به شرح زیر است:

  • قزل آلای دریایی
  • قزل آلای رنگین کمان
  • قزل آلای قهوه ای
  • قزل آلای طلایی

قزل آلای دریایی یک نوع ماهی گوشتی است که رنگ بدن آن نقره ای و تعدادی لکه های تیره در قسمت بالای بدن آن دیده می شود و ممکن است تا زیر خط جانبی بدن او امتداد داشته باشد. اما ماهی قزل آلای رنگین کمان به رنگ سبز زیتونی بوده و سراسر بدن آن را از لکه های بسیار تیره تشکیل می دهد. ماهی قزل آلای پرورشی که همان قزل آلای رنگین کمان است نسبت به ماهی دریایی اهلی تر می باشد.

قیمت ماهی قزل آلا

قیمت ماهی قزل آلا پرورشی

امسال در مورد قیمت ماهی بحث های زیادی شده است. اما به طور کلی قیمت آن افزایش پیدا کرده است. علت این افزایش نیز دلایل مختلفی وجود دارد که مهمترین عامل آن عرضه کم این ماهی است. در سال های اخیر بسیاری از پرورش دهندگان با مسئله کم آبی روبه رو شده اند و این امر سبب شد تا تولید ماهی قزل آلا کاهش یابد. بهرحال قیمت ماهی قزل آلا با توجه به عوامل زیر رابطه مستقیم دارد:

  • ماهی قزل آلا تازه
  • ماهی قزل آلا منجمد
  • ماهی قزل آلای پاک شده
  • فیله ماهی قزل آلا
  • ماهی قزل آلای بدون شکم
  • ماهی قزل آلای بسته بندی شده

قیمت ماهی سالمون در مقایسه با ماهی قزل آلای گران تر است. البته کیفیت ماهی قزل آلای پرورشی که به صورت بالا عرضه می شود بسیار خوب بوده و سعی بر این بوده تا از غذاهای مرغوب جهت تغذیه این ماهی استفاده شود.

قیمت ماهی قزل آلا

خرید اینترنتی ماهی قزل آلا اسپانیایی

ماهی قزل آلا از نژادهای مختلفی تشکیل شده است. بسیاری از پرورش دهندگان از نژاد اسپانیایی و بعضی هم از نژاد فرانسوی استفاده می کنند. طعم و مزه ماهی قزل آلا در مقایسه با انواع ماهی کپور، بیگهد و فتیواک کاملا متفاوت خواهد بود. این مرکز جهت ارائه محصولات خود سایت های اینترنتی راه انداز نموده و قیمت ماهی قزل آلای تولیدی خود را منصفانه ارائه می نماید.

قیمت ماهی قزل آلا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

نحوه خرید ماهی قزل آلا از تولید کننده

نحوه خرید ماهی قزل آلا از تولیدکنندگان کاملاً به صورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه …

کانال تلگرام telegram انواع ماهی