ماهی
یکشنبه , دسامبر 13 2020
خانه / ماهی سالمون پرورشی / فروش عمده ماهی سالمون پرورشی

فروش عمده ماهی سالمون پرورشی

فروش عمده ماهی سالمون پرورشی حداقل مقدار برای خریدار از حدود یک تن ماهی امکان پذیر است. ماهی سالمون موجود در ایران از سایز 800 تا 4 کیلوگرم به صورت پرورشی موجود است.

ماهی سالمون ماهی سالمون یک ماهی سالمون یک نوع ماهی از خانواده آزاد ماهیان است و دارای گونه های مختلفی است که در اینجا وارد بحث گونه های این ماهی نمی شویم.

ما در مورد ماهی سالمون ای که در ایران پرورش داده می‌شود صحبت می‌کنیم.

طریقه پرورش ماهی سالمون در ایران

آنچه که در ایران پرورش داده میشه ماهی قزل آلا هستش که دارای گوشت سفید رنگه. ماهی قزل آلا دارای نژاد های مختلف است و هر نژاد دارای ویژگی‌های خاص خودش است و بستگی به شرایط پرورش دهنده دارد.

ماهی قزل آلا پس از طی یک دوره رشد چند ماهه، مثلاً ۴ ماهه به یک سایزی از رشد می‌رسه. اینکه بخواهیم به طور دقیق بگیم که ماهی قزل آلا در این دوره به وزن چند گرم میرسه بستگی به  شرایط استخر مثل :

 • دمای آب
 •  نوع غذا
 • و پارامترهای دیگه

 داره حالا فرض می کنیم که این ماهی به وزن ۱ کیلوگرم رسیده باشد در این صورت پرورش‌دهندگان آن را به ماهی سالمون تبدیل می کند.

 چون گوشت ماهی سالمون نارنجی رنگ هست ما هم باید کاری بکنیم تا گوشت این ماهی از حالت سفید با حالت نارنجی تغییر پیدا کند. برای اینکار یک سری رنگدانه هایی هست که مخصوص ماهیه.

با اضافه کردن این رنگدانه غذای ماهی در یک بازه زمانی بین ۲۰ تا ۳۰ روزه رنگ گوشت ماهی از حالت سفید به حالت نارنجی تغییر می کند.

 فروش عمده ماهی سالمون 

فروش عمده ماهی سالمون معمولاً از رنج ۵۰۰ کیلوگرم شروع میشه و هر چه حجم خرید توسط مشتری بیشتر باشه از تخفیف بیشتری هم برخوردار میشه.

ما در بازارهای صادراتی فروش عمده ماهی سالمون بیشتر رایج است و حجم خریداری شده در تناژهای بالا صورت می گیرد. جهت فروش عمده ماهی سالمون برای بازارهای صادراتی بیشتر از سایزهای زیر استفاده می شود:

 •  ۱ تا ۲ کیلوگرم 
 • ۲ تا ۳ کیلوگرم 
 • ۳ تا ۴ کیلوگرم

 هر کدام از این سازها مشتریان خاص خودش رو داره به عنوان مثال سایز ۳ تا ۴ کیلوگرم معمولاً کشورهای عربی مثل بحرین خریداران این سایز هستند

 مراکز فروش ماهی سالمون 

همان طور که اشاره کردم خریدارانی که به صورت عمده ماهی سالمون استفاده می کنند کشورهایی مثل روسیه، بحرین، عمان و عراق و بسیاری ازکشورهای دیگر هستند.

عموما برای تامین فروش عمده ماهی سالمون برای اینگونه مشتریان نیاز به مراکز فروش در شهرهای مختلف داریم. از مراکز بسیار مهمی که ماهی سالمون در این شهرها پرورش داده میشه عبارتست از:

 •  گیلان 
 • مازندران
 • لرستان
 • اصفهان 
 • سایر استانها.

بعد از این مراکز مانند استان لرستان در واقع قطب ماهی ایران است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بازار ماهی سالمون

بازار ماهی سالمون پرورشی در ایران

بازار ماهی سالمون در ایران بسیار مناسب بوده و از فروش خوبی نیزبرخوردار است. مخصوصا …

کانال تلگرام telegram انواع ماهی