ماهی
شنبه , دسامبر 12 2020
خانه / بچه ماهی قزل / فروش بچه ماهی قزل آلا قیمت عمده

فروش بچه ماهی قزل آلا قیمت عمده

بچه ماهی قزل الا قیمت عمده آن به عوامل دیگری مانند نژاد آن دارد.

نژادهای ایرانی در مقایسه با نژاد فرانسوی، آلمانی، آمریکایی دارای قیمتی

مناسب تر است. چنانچه این ماهی به صورت عمده خریداری شود از تخفیف ویژه ای برخوردار است.

کیفیت بچه ماهی به چه عواملی بستگی دارد؟ عوامل زیادی در تکثیر بچه ماهی نقش دارد که مهترین آنها غذای مولدین است. به طور کلی دو نوع ماهی قزل الا تکثیر و پرورش داده می شود. برای تکثیر ماهی قزل الا و تولید بچه ماهی باید شرایط و امکانات آن فراهم گردد. عواملی مختلفی مانند درجه حرارت، میزان شفافیت، املاح و اکسیژن و بسیاری از موارد دیگر در پرورش بچه ماهی نقش زیادی دارد.

بچه ماهی قزل آلا قیمت

سایت فروش بچه ماهی قزل الا قیمت عمده

از عوامل دیگری که در تولید بچه ماهی قزل الا نقش دارد عدم آلودگی آب، نور، تغذیه و از همه مهمتر رعایت مسائل بهداشتی، که می تواند نقش بسیار حیاتی در تکثیر ماهی قزل آلا داشته باشد. بچه ماهی قزل الا در وزن های زیر به فروش می رسد:

  • بچه ماهی 1 گرمی
  • بچه ماهی 5 گرمی
  • بچه ماهی 10 گرمی
  • بچه ماهی 20 گرمی
  • بچه ماهی 50 گرمی
  • بچه ماهی 100 گرمی

بچه ماهی در سایزهای کوچک نیاز به مراقبت بیشتری دارد. در این مرحله ماهی بسیار حساس است. لذا کوچکترین آلودگی سبب تلفات بچه ماهیان می شود. بچه ماهی قزل آلا قیمت عمده آن از تخفیف ویژه ای برخوردار است. ماهی قزل به دلیل طعم خوشمزه ای که دارد از محبوبیت خاصی برخوردار است و در بازارهای داخلی و خارجی دارای فروش خوبی است.

بچه ماهی قزل آلا قیمت

پخش عمده ماهی قزل آلا در سراسر کشور

ماهی قزل آلا یک نوع ماهی سردآبی است و در دمای بین 12 تا 18 درجه سانتی گراد رشد می کند. این ماهی در دمای بالاتر از 24 درجه سبب تلفات آن می شود. لذا در مناطق گرمسیر مانند اهواز، چابهار امکان پرورش این ماهی وجود ندارد. لذا این مرکز آماده پخش عمده ماهی قزل آلا در سراسر کشور می باشد.

بچه ماهی قزل آلا قیمت

بازار ماهی قزل آلا آکولند فرانسه

ماهی قزل آلا دارای نژادهای مختلفی است. نژاد آکولند، ویویرز، اسپانیا، لهستانی، آمریکایی از نژادهای معروف هستند که بازار ماهی را از آن خود کرده اند. برای خرید بچه ماهی قزل آلا قیمت ارزان می توان از نژادهای ایرانی استفاده نمود. البته در هنگام خرید بچه ماهی به هیچ وجه نمی توان تشخیص داد که بچه ماهی از چه نژادی است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بچه ماهی قزل آلا فرانسوی

عرضه بچه ماهی قزل آلا فرانسوی 1 گرمی

بچه ماهی قزل آلا فرانسوی در گرم های مختلف 1 گرمی، 2 گرمی، و حتی …

کانال تلگرام telegram انواع ماهی