ایران ماهیها
شنبه , فوریه 22 2020
خانه / ماهی سالمون نروژی / پخش ماهی سالمون نروژی پرورش یافته در ایران

پخش ماهی سالمون نروژی پرورش یافته در ایران

پخش ماهی سالمون نروژی که در آبهای ایران پرورش یافته است به شکل های مختلف زنده و صید شده عرضه می گردد.

ماهی سالمون نروژی از طریق این مجموعه به دو صورت ماهی کامل و فیله عرضه و پخش می گردد. ماهی سالمونی که به مشتریان ارائه شده اصل نروژ می باشد که در ایران با رعایت تمامی استانداردها پرورش یافته است و یک ماهی کاملا پرورشی است.

پخش ماهی سالمون

همان طور که مطالع هستید ماهی سالمون نروژی در واقع یک ماهی وارداتی و مربوط به دریای اقیانوس اطلس است. اما همین ماهی به صورت اصلاح نژاد شده در استخرهای آب شیرین تولید و پرورش می شود.

ماهی سالمون نروژی که در ایران پرورش داده می شود تخم آن از نروژ وارد شده و تحت لیسانس کشور نروژ می باشد.این ماهیان در استخرهای بتونی همانند ماهیان سردآبی پرورش داده می شود.

پخش ماهی سالمون نروژی

اگرچه این دو ماهی شباهت زیادی با هم دارند اما یک سری تفاوت هایی را نیز با هم دارند.

ماهی قزل آلا در لباس سالمون

در بعضی از سایت ها عنوان شده که ماهی قزل آلا را رنگ می کنند و آن را به جای ماهی سالمون می فروشند. در این راستا چند نکته را باید خدمت شما عرض نمایم.

همان طور که مستحضرید ماهی سالمون و قزل آلای سفید هر دو از گروه آزاد ماهیان می باشد. هر کدام از این ماهیان بر اساس ذائقه ای که افراد دارند نیزخریداری می شوند.

پخش ماهی سالمون

ماهی سالمون نروژی یک نوع ماهی وارداتی است و یک ماهی دریایی است و متعلق به اقیانوس اطلس می باشد. اما جدیدا با همکاری که کشور نروژ صورت گرفته بعضی از گونه ها اصلاح نژاد صورت گرفته که می توان آن را در آب های شیرین و همانند ماهی قزل آلا تولید و پرورش نمود.

نژاد این ماهی به گونه ای است که از گوشت نارنجی رنگ برخوردار است. بدون آنکه در خوراک این ماهی رنگدانه بتا کارتن اضافه شود و گوشت آن همانند ماهی سالمون نروژ می باشد.

پخش ماهی سالمون

گفتنی است که مقدار چربی اشباع شده در ماهی سالمون پرورشی بسیار ناچیز است اما سرشار از پروتئین و اسیدهای چرب امگا 3 می باشد.

از خواص این اسیدهای چرب این است که محافظ پوست، تقویت عملکرد قلب و همچنین از بروز حملات قلبی و مقدار کلسترول بدن را کاهش می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ماهی سالمون نروژی

قیمت ماهی سالمون نروژی تازه و منجمد

قیمت ماهی سالمون نروژی بستگی به سایز آن دارد . ماهی سالمون 2 تا 3 …

ایران ماهیها