ایران ماهیها
جمعه , فوریه 21 2020
خانه / ماهی کپور معمولی / قیمت ماهی کپور معمولی درجه یک

قیمت ماهی کپور معمولی درجه یک

قیمت ماهی کپور معمولی درجه یک به ازای هر کیلو در میادین تره بار چقدر است؟ علت گران بودن قیمت ماهی آزاد از ماهی کپور به چه دلیل است؟ یکی از عواملی که می تواند بر قیمت ماهی کپور تاثیر زیادی داشته باشد کیفیت غذای ماهی است که می تواند بر طعم و مزه آن نقش زیادی داشته باشد.

بهترین غذا برای ماهی کپور

غذای ماهی کپور باید دارای ویژگی هایی باشد تا سبب افزایش رشد ماهی شود و از طرفی تمامی عناصر معدنی و ویتامین های مورد نیاز را تامین نماید. از طرفی این غذا باید سبب ارتقا سیستم ایمنی و افزایش مقاومت در برابر بیماری ها و استرس هایی که به ماهی وارد می شود را دارا باشد. غذای ماهی خارج از آب می باشد. برای ماهی کپور پرورشی که در داخل استخرها تولید می شود یک ضریب غذایی برای آن تعریف می شود. البته در استخرهای خاکی مقدار غذای طبیعی نیز وجود دارد که با توجه به آن به ماهی غذا داده می شود. یکی از نکاتی که در تغذیه ماهی کپور معمولی باید به آن توجه نمود این است که غذا در تشکهای پلاستیکی که قطرش در حدود 65 سانتی متر و عمق آن نیز در حدود 15 سانتی متر است باید گذاشته شود.

قیمت ماهی کپور معمولی

قیمت ماهی کپور معمولی درجه یک

قیمت ماهی کپور

قیمت ماهی کپور زنده، کپور معمولی، کپور علفخوار، کپور دریایی، کپور شمال، کپور طلایی هرکدام دارای قیمت های متفاوتی است. در هنگام خرید نوع ماهی کپور و وزن آن می تواند بر قیمت آن نقش داشته باشد. همچنین یادآوری می شود که قیمت کپور زنده نیز با کپور غیر زنده متفاوت است. بنابراین در هنگام خرید نوع کپور، وزن آن و همچنین اگر به صورت بسته بندی باشد، نوع بسته بندی آن باید مشخص شود.

قیمت ماهی کپور معمولی درجه یک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ماهی کپور معمولی طلایی

صادرات ماهی کپورمعمولی طلایی به عراق

صادرات ماهی کپورمعمولی به عراق که دارای فلس های طلایی است بیشترین میزان صادرات را …

ایران ماهیها